دیدن زخم های روح ، دردها، غم ها و خشم هایمان شجاعت می خواهد و درمان ، یعنی قدرت شفای درون که شما را به سوی بهتر شدن و رسیدن به آرامش روح و جسم هدایت می کند و من شما را در این راه همراهی می کنم تا در کنار هم این حس های ناخوشایند را ببینیم ، لمس کنیم و رهایشان کنیم .

چنانچه در کشور و یا شهرستان دیگری هستید می توانید جلسات آنلاین داشته باشید . برای رزرو جلسه درمان آنلاین و حضوری می توانید بصورت آنلاین جلسه خود را رزرو نمایید .

شرایط حضور در جلسات آنلاین :

پس از رزرو منتظر تماس همکارم از طریق واتساپ در پشتیبانی باشید .

قبل از ورود به جلسه درمان فرمی که همکارم برای شما ارسال می کنند را تکمیل نمایید .

ذکر معرف ، آدرس و شماره تماس ضروری می باشد.

مهم : با توجه به آنلاین بودن جلسه در صورتی که تنها در منزل و یا مکان دیگری هستید حتما قبل از شروع جلسه یکی از نزدیکان تان را در جریان ساعت و محل حضورتان قرار دهید .

  1. مکان و حریم خصوصی را رعایت فرمایید :سعی کنید تمامی جلسات در یک مکان واحد برقرار گردد‌، مکانی آرام قرار گیرید برخی شما عزیزان نگران حفظ حریم خصوصی تان هستید در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید از من نیز سوال بپرسید در چه مکانی حضور دارم . تا تصویر روشن تری از همدیگر برای برقراری یک ارتباط امن شکل گیرد.
  2.  در جلسه از هندزفری استفاده کنید و یا در مکانی که فقط خودتان باشید تا صحبت هایتان توسط شخص دیگری شنیده نشود در اتاقی در بسته .
  3. از دراز کشیدن بر روی کاناپه ،‌ تخت و یا راه رفتن در خیابان و منزل بپرهیزید . صندلی راحت انتخاب کنید و به گونه ای در جلسه قرار گیرید که گوشی همراه تان در دستان تان نباشد و دست هایتان رها و آزاد باشد ( بسیار مهم است که بتوانم دید کلی تری نسبت به بدن و دست هایتان داشته باشم )
  4. از خوردن تنقلات و غذا در حین جلسه پرهیز کنید در صورت نیاز می توانید در کنارتان آب و دستمال کاغذی داشته باشید .
  5. از پاسخ دادن به پیام ها در حین جلسه و قطع کردن و صحبت کردن با تلفن و موبایل بپرهیزید . تا تمرکز جلسه درمان پابرجا بماند و از موضوع اصلی منحرف نشویم.
  6. راس زمان مشخص شده تماس حاصل فرمایید ، هر گونه تاخیر در تماس منجر به از بین رفتن ساعت مفید جلسات شما می گردد که جزء جلسه درمان محسوب می گردد .
  7.   از مهمترین مسائل که باید در روند درمان در نظر گرفته شود بعد از جلسه درمان در ساعات دیگر به هیچ عنوان پیامی ارسال ننمایید . زیرا جلسات شما در صورتی مفید واقع می شود که مسائل در جلسه درمان بررسی شود نه با پیام و تماس های غیر حرفه ای .