گاهی لازم است زندگیمان کاملاً زیر و رو شود ، تغییر کند و از نو چیده شود
تا ما را به جایی برساند که شایسته اش هستیم

چنانچه تصمیم گرفته اید دوره جدیدی از زندگی خود را آغاز کنید و بیاموزید که چگونه فارغ از هرگونه اضطراب و نگرانی و دلشوره با آرامش خاطر و آسودگی زندگی کنید . اگر مشتاق هستید خودتان فعالانه زندگی احساسی و اجتماعی و شغلی تان را مدیریت کنید . اگر به دنبال پایانی برای دردها و رنج های درونی تان هستید حضور شما را در دروه های بهوشیاری ( مایندفولنس ) خوش آمد می گوییم.

هشیاری کیفیتی اساسی و پایه‌ای در انسان است، توجهی آگاهانه به آنچه در زندگی شما رخ می‌دهد، چیزی که امکان ارتباط بیشتر را با زندگی درونی و بیرونی‌تان فراهم می‌کند. همچنین، هشیاری نوعی تمرین است؛ تمرین برای پرورش بینش و درک بیشتر و مناسبتر،راهی است که به وسیله آن و به صورت تجربی می‌آموزید که با درک اثر متقابل ذهن و بدن و بسیج کردن منابع درونی خود‌تان، هم برای رشد و هم برای التیام، از خود مراقبت بهتری به عمل آورید.

کارگاههای اجرا شده

زمانبندی کارگاه های نیمسال دوم 1398

  • کلینیک یارا،4 مهرماه 1398
  • کلینیک یارا،13 دی ماه 1397
  • کلینیک یارا،29 اردیبهشت 1397
  • کلینیک یارا،8 اسفند 1396
  • کلینیک ارامش نوین تاریخ،18 شهریور 1395

  • شروع دوره دل آگاهی با مایندفولنس زمستان 1398 به مدت 4 هفته از تاریخ 17 بهمن ماه

بزودی دوره های ذهن آگاهی کودکان

در کنار کلاس های درسی، ضروری است فرزندانمان عشق ورزیدن و بخشنده بودن را بیاموزند و یادبگیرند چگونه بر خشم خود غلبه کنند . هر دوره شامل آموزش های کوتاه، همانند یوگا ، بازی و مراقبه است. این کارگاه ها به کودکان می آموزد که چگونه هوش هیجانی خود را افزایش دهند، با ترس و اضطراب های خود مقابله کنند، رابطه اجتماعی خود را گسترش دهند و همینطور اعتماد به نفس و خودباوری را در خود افزایش دهند . مهارت های ذهن آگاهی به کودکان زیستن در زمان حال را می آموزد بدون قضاوت در مورد افکار، احساسات و حواس بدنی و هر آنچه در زمان حال وجود دارد را بپذیرند این توجه آگاهانه به افکار، احساسات و حواس بدنی ، توانایی کودکان را برای کنترل خلق منفی افزایش میدهد و منجر به کاهش نشانه های افسردگی میگردد.